تولید تشک های طبی و فنری و اورتوپدیکی و کالای خواب

041-32810405 | 041-32810584

مرکز خرید اینترنتی تشک بیسان در تهران

مرکز خرید اینترنتی تشک بیسان در تهران

مرکز خرید اینترنتی تشک بیسان در تهران

مراکز خرید متعددی در تهران به ارائه انواع تشکها در همه مناطق تهران میپردازند ولی بطور عمده در مناطق زیر تشک بیسان در سطح تهران ارائه میشود:
آدرس: تهران، یافت آباد، بازار مبل، خیابان ولی عابدی، ساختمان وحید، پلاک ۱۰۳

با توجه به اینکه محصولات تقلبی نیز در بازار وجود دارند بنابراین بهتر است برای خرید حتما به مراکز و نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید. در این مراکز همه محصولات اصل و دارای گارانتی حداقل ۳ سال میباشند. گارنتی محصولات بیسان باید ۴ یا ۵ سال برای مدلهای غیر فنری باشد.

مزایای خرید تشک از مراکز اصلی

مراجعه به مراکز خرید علاوه بر اینکه شما را قادر به انتخاب از میان انبوه متنوعی از محصولات میکند، یک خرید و بازدید لذت بخش به همراه افراد خانواده را برای شما به ارمغان میآورد. به علاوه امکان برخورداری از قیمت خرید از نمایندگی و هم هدایای ویژه در این نمایندگی ها برای شما فراهم است. بهتر است از منشاء و مرکز خریداری کنید و نیازی به کشتنهای مکرر در بازار و سردرگمی در خرید نهایی بی نیاز باشید. به خاطر داشته باشید حداقل مدت گارنتی برای هر نوع تشک ۳ سال است و کمتر از این قابل قبول نمی باشد. خرید از مراکز و نمایندگی های اصلی تشک بیسان از هر جهت به نفع خریدار است. تخفیف، هدیه،خرید کالای اصلی، گارانتی طولانی مدت، خرید لذت بخش تنها بخشی از خصوصیات خرید از این مراکز است.

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه