تولید تشک های طبی و فنری و اورتوپدیکی و کالای خواب

041-32810405 | 041-32810584

قیمت انواع تشک بیسان

قیمت انواع تشک بیسان

تشک های بیسان در طول و عرضهای مختلف و مدلها و البته انواع فنری، طبی، طبی-فنری-مموری یا هوشمند ارائه میشود. گستردگی قیمت در این تشکها بسیار زیاد است و در انواع تک نفره کودکانه با ارتفاع ۱۵ سانتی متر فنری از ۱۷۵٫۰۰۰ تا ۴۸۰٫۰۰۰ تومان متغیر است که این قیمتها بطور نسبی هر سال ۲۰ تا ۳۰% افزایش دارند. انواع فنری با ارتفاع ۲۴ سانتیمتر معمولا برای بزرگسالان بکار میروند و تا ۴ سال نیز گارانتی دارند. قدرت فنرها در این مدلها بیشتر است و قیمت آنها نیز معمولا از ۴۵۰ تا ۷۵۰ هزار تومان متغیر است. اندازه این فنر ها از ۹۰ در ۲۰۰ تا ۲۰۰ در ۲۰۰ سانتی متر متغیر است. این مدلها بیشترین میزان سفارش را در کنار مدلهای طبی دارند.

مدلهای طبی-فنری نیز حرف زیادی برای گفتن دارند. قدرت فنر در این مدلها بمراتب بیشتر و در عمل شما باید تشک سفت مواجه هستید. این مدلها نسبت به انواع طبی غالبا خنک تر هستند و تهویه بهتری دارند. ارتفاع تشک نیز ۲۵ سانتی متر است. از نظر اندازه نیز دارای ابعاد ۱۸۰ در ۸۰ برای نوجوان تا ۲۰۰ در ۲۰۰ هستند. گارنتی این محصولات نیز ۵ ساله است که نشان از کیفیت خوب تولید آنها دارد. قیمت انواع طبی از ۳۹۵ تا ۹۰۰ متغیر است.

دوخت خوب و متریال محکم و مقاوم از جمله ویژگیهای تشکهای بیسان است. انواع فنری با فنر پد دار نیز از مدلهای محبوب تشک بیسان است. در این مدلها برای نرم تر کردن عملکرد فنر ها بدون کاسته شدن از سفتی تشک از پد برای فنرها استفاده شده است. ارتفاع این تشکها ۳۰ سانتی متر و گارنتی آنها تا ۵ سال است. همه انواع تشکهای بیسان در رنگهای مختلف تولید میشوند. از نظر ابعاد نیز این تشکها در ابعاد ۹۰ در ۲۰۰ تا ۲۰۰ در ۲۰۰ ساخته میشوند. از نظر قیمت نیز این تشک ها از قیمت ۵۵۰ تا یک میلیون و دویست تومان متغیر است. براحتی میتوانید مدل مورد نیاز خود را متناسب با توان خرید خود از میان این مدلها انتخاب کنید.

انتخاب تشک متناسب با قیمت

در قدم اول باید اندازه مناسب را در نظر بگیرید. برای بزرگسالان عرض ۲۰۰ یا ۱۸۰ و برای کودک و نوجوان ۱۶۰سانتی متر مناسب است. ارتفاع تشک تا حد زیادی به نوع آن بستگی دارد. برای افراد سالم و کم سن و سال و جوان بهتر است از انواع نرمتر یا مموری استفاده شود و برای افراد کهنسال و یا بیمار ستون فقرات و سیاتیک بهتر است از انواع سفت تر و طبی استفاده شود. قیمت تا حد زیادی تابع اندازه و کیفیت تشک است ولی بطور معمول با قیمت ۵۰۰ هزار تومان میتوانید یک تشک خوب با اندازه مناسب بیابید ولی برای انواع بزرگتر و یا ۲۰۰ در ۲۰۰ سانتیمتر طبی و یا مموری باید قیمت بیشتر تا ۱٫۸ میلیون تومان را هم بپردازید.
انواع بیوریتمیک نیز قیمتی در حدود ۳ میلیون تومان دارند که تا ۷ سال گارنتی میشوند و در صورت استفاده اصولی و رعایت بهداشت و نکات نگهداری تشک و عدم صدمه زدن تا ۱۰ سال نیز عمر کرده و قابل استفاده اند.

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه